O mnie

Nazywam się Marcin Dębski.
Jestem lekarzem specjalistą Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Pracuje również na katedrze Anatomii Prawidłowej w roli nauczyciela akademickiego

 

Z uwagi na ogrom wiedzy związanej z tym działem medycyny nie jest możliwe zgłębić w stopniu doskonałym wszystkich jej zakamarków.Chciałbym jednak wiedzę którą posiadam, zarówno praktyczną jak i teoretyczną, przekazać w stopniu jak najbardziej zrozumiałym największej grupie osób, w tym także pacjentom. W oparciu o ten pomysł powstała strona, zawierająca, najbardziej przystępnie jak potrafię, opisane najczęstsze schorzenia ortopedyczne. Dodatkowo zawiera adresy pracowni diagnostycznych oraz kontakt do fizjoterapeutów będących nieodzownym elementem w procesie diagnostyki i leczenia - ma to na celu ułatwić choremu drogę poprzez chorobę i pozwolić skupić się na procesie leczenia.

Przygotowałem także portal diagnostyczny Tuboli.pl , który umożliwia zdalną samodiagnostykę pacjentów w oparcie o wywiad i testy diagnostyczne.

 

Mam nadzieję, iż informacje te choć trochę ułatwią zrozumienie istoty choroby, ponieważ zdaje sobie sprawę z faktu, iż rzadko kiedy wiedza taka w sposób szczegółowy jest przekazywana podczas rozmowy z lekarzem w gabinecie.